HABERLER

Haberler

+ Kurulduğumuz günden itibaren iyi bir yaşamın sanat olduğuna inandık ve bu lüksü herkesin yaşaması için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Geçmişte takdir gören projelere imza atarken, gelecekte de çok daha iyisini yapacağımız projeleri hayata geçireceğiz. Bizden haberdar olmak ve hakkımızda güncel bilgi almak için bizleri takip edin.

SANAT PLAZA'NIN TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ.

Sanat Yapı & İnşaat | SANAT PLAZA'NIN TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ.

İş dünyasında ticareti canlandıracak olan Sanat Plaza’nın temel atma töreni büyük heyecan ve coşkuyla gerçekleşti.

Sanat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici, Sanat Plaza’nın 88 konut ve 120 ofisten oluştuğunu belirterek, “Konya’nın yeni trend bölgesi Karatay’da farklı ve teknolojik olarak benzerlerini altüst eden yepyeni bir projeye imza atıyoruz” dedi.

Konya’nın inşaat sektörüne yön veren firmaları arasında yer alan Sanat Yapı, yeni projeleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 2011 yılından bu yana birçok önemli projeye imza atan Sanat Yapı, yeni eseri Sanat Plaza’nın temel atma törenini gerçekleştirdi. Karatay’da, Konya Adliyesi ve Konya Şehir Hastanesi’ne yakın bir konumda bulunan Sanat Plaza’nın temel atma töreni kurban kesimi ve edilen dua ile başladı. Temel atma töreninde açıklamalarda bulunan Sanat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici, kuruldukları günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını vurguladı. Çağın gerekliliklerine uygun, yenilikçi, modern ve insanların ihtiyaçlarına yönelik eserleri, evrensel kalite standartlarından taviz vermeden birinci sınıf malzeme ve işçilikle meydana getirdiklerini ifade eden Eskici, “Sanat Plaza projemizle yılların biriktirdiği deneyimlerimiz ve yenilikçi fikirlerimizle iş dünyasına yepyeni bir soluk getireceğimize inanıyorum. Konya’nın yeni trend bölgesi Karatay’da farklı ve teknolojik olarak benzerlerini altüst eden yepyeni bir projeye imza atıyoruz” dedi.

18 ay içinde bitecek

Konya’nın tarihi boyunca geçmişe köprü, geleceğe ise öncülük eden bir şehir olduğunu vurgulayan Eskici, “Sürekli gelişmeyi kendine ilke edinen şehrimize, adına ve şanına yaraşır modern özelliklerle donatılmış bir iş merkezi kazandırıyoruz. Sanat Plaza, iş merkezi ve konut olarak hizmet verecek. Projemizde 88 konut ve 115 ile 190 metrekare arasında olmak üzere 7 tip 120 tane ofisimiz bulunuyor. Zeminimizde dükkânlarımız yer alıyor. Projemizin startını verdik. Sosyal yaşam alanlarıyla birleşen projemiz Konya’ya ve Karatay’a değer katacak. Arka kısımda yer alan konut projemizle ticari projemizi ayırdık. Konut projemiz güvenliği, yeşil alanları ve sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Ticari alanımız da aynı şekilde, otoparkı, fitness salonları, sauna, kafeterya ve squash gibi sosyal olanaklarıyla da hizmet verecek. Konum olarak Adliye’ye, Adalet Parkı’na, Şehir Hastanesi’ne ve KTO Karatay Üniversitesi’ne yakın olan Sanat Plaza’yı Allah nasip ederse 18 ay içerisinde teslim edeceğiz” diye konuştu.


Adres
Doktor Ahmet Özcan Caddesi Mehmet Vehbi Mahallesi No:113/A Meram- KONYA
Telefon
444 7 689
0 (332) 357 65 65
E - Posta
info@sanatyapiinsaat.com