HABERLER

Haberler

+ Kurulduğumuz günden itibaren iyi bir yaşamın sanat olduğuna inandık ve bu lüksü herkesin yaşaması için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Geçmişte takdir gören projelere imza atarken, gelecekte de çok daha iyisini yapacağımız projeleri hayata geçireceğiz. Bizden haberdar olmak ve hakkımızda güncel bilgi almak için bizleri takip edin.

Sanat Yapı Şehre Renk Katıyor

Sanat Yapı & İnşaat | Sanat Yapı Şehre Renk Katıyor

Sanat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici; Sanat Park, Kristal Konutları, Villa Deluxe ve Sanat Plaza projeleriyle gelişen Konya’nın ticari ve yaşam hayatına yeni bir değer katacaklarını aktardı.

Konya’nın yapı ve inşaat sektöründeki güçlü firmalarından Sanat Yapı, imza attığı eşsiz projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. 2011 yılında 8 dairelik ilk projesiyle faaliyetlerine başlayan Sanat Yapı, geçen süre içerisinde yaklaşık 600 konutu şehre kazandırdı. Şu an ise 250 dairenin yapımını sürdüren Sanat Yapı, 3 yeni projesiyle konut sektöründeki çıtayı bir üst sıraya taşımayı hedefliyor.

Ticari merkezler

Projeler hakkında bilgiler veren Sanat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici, “Projelerimizden bir tanesi Şefikcan Caddesi’ne bir parsel içeride olmak üzere devam ediyor. Sanat Park adını verdiğimiz bu projede 3+1, 4+1 ve 5+1 konseptinde 90 daire ve alt kısmında ise 8 tane ticari işyeri var. Projemizde yerden ısıtmalı sistem, sauna, fitness, buhar odası gibi sosyal alanlarıyla birçok ortak kullanım alanı bulunuyor. Bahçesinde ise oyun grupları ve kamelyaların yer alacağı projemizi 2017 yılının mart ayında teslim etmeyi planlıyoruz. Ayrıca Mevlana Kültür Merkezi’ne 150 metre mesafede bir projemiz devam ediyor. Kristal Konutları olarak isim belirlediğimiz bu projemizde 3+1 ve 4+1 konseptinde olmak üzere 125 daire ve 35 tane de ticari dükkânımız var. Buranın da lüks yer altı otoparkı, fitness salonu, ortak kullanım alanları bulunuyor. Toplamda 12 bin metrekare arsa üzerinde 8 bin metrekarelik yeşil alanımız bulunuyor. Bu projemizi de 2018 yılının mart ayında tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Kış bahçeli villalar

Villa Deluxe projesi ile Meram’ın havasını değiştireceklerini aktaran Eskici, “Gülbahçe Mahallesi Marmara Yüzme Havuzu’nun yanına 12 tane site içerisine villa yapımına başladık. Brüt villa başı 520 metrekareden oluşuyor. Villa Deluxe adını belirlediğimiz eşsiz projemizde Konya’da yapılmayanı yapacağız. Villalarımızın bodrumunda fitness salonu, buhar odası, hamam, çocuklar için playstation oyun alanları yer alacak. Ayrıca kış bahçesi adı altında büyük bir salonumuz olacak ve burası dışardan gün ışığı alabilecek. Bodrum dâhil 3 kat olan projemizde üst katta 4 tane oda bulunacak. 10 bin 500 metrekare arsa içerisinde oluşan projemizde 200’er metrekarelik hobi bahçeleri de yer alacak. Geri kalan bölüm ortak kullanım alanı olacak. Tamamıyla akıllı bina sistemine göre yükselecek villalarımızı 2017 yılının ağustos ayında tamamlamayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yeni projeler yolda

2017 yılı projelerinden de bahseden Eskici, “Adliyeye 150 metre mesafede bir projemiz hazırlanıyor. Sanat Plaza ismiyle yükselecek olan bu projemize 2017 yılının mart ayında start vermeyi planlıyoruz. Şu an projemiz hazırlanıyor. Burada 130 tane ofis ve 100 tane de konut yer alacak. Yine aynı şekilde iş merkezlerimizin alt katında yüzme havuzu ve fitness merkezimiz olacak. Yer altı otoparkımızda oto yıkama merkezi bulunacak. Dükkânlarımız yaklaşık 5 bin metrekarelik zeminde parçalı bir şekilde yer alacak. Konya’ya ayrı bir hava katacak bu projemize çok önem veriyoruz. Son olarak Meram’da yeni açılan Gazze Caddesi üzerinde bir çalışmamız olacak. Burada 232 daire ve konutlardan bağımsız bir şekilde 2 bin 500 metrekare ticari alan üzerinde iş merkezleri yapacağız. 3+1 ve 4+1 şeklinde dairelerimizin yer alacağı bu projemizde yine diğer projelerimizde olduğu gibi yüzme havuzu, buhar odası, hamam, fitness salonu ve sosyal alanları yer alacak. 2 katlı olacak ticari merkezimizin projesi şu an yapım aşamasında. Tamamlandığında burası bölgenin ticari ve yaşam hayatına ayrı bir hava katacak” ifadelerini kullandı.

Haber Linki

http://www.konyaninsesi.com.tr/sanat-yapi-sehre-renk-katiyor-173341h.htm


Adres
Doktor Ahmet Özcan Caddesi Mehmet Vehbi Mahallesi No:113/A Meram- KONYA
Telefon
444 7 689
0 (332) 357 65 65
E - Posta
info@sanatyapiinsaat.com