HABERLER

Haberler

+ Kurulduğumuz günden itibaren iyi bir yaşamın sanat olduğuna inandık ve bu lüksü herkesin yaşaması için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Geçmişte takdir gören projelere imza atarken, gelecekte de çok daha iyisini yapacağımız projeleri hayata geçireceğiz. Bizden haberdar olmak ve hakkımızda güncel bilgi almak için bizleri takip edin.

Sanat Yapı Konya'daki Fuara Damgasını Vurdu

Sanat Yapı & İnşaat | Sanat Yapı Konya'daki Fuara Damgasını Vurdu

Konya Gayrimenkul, Konya İnşaat, Konya Kent ve Konya Mobilya Fuarları eş zamanlı olarak 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası -Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Fuarlar 4 gün boyunca 191 firmayı 17 ülke ve 49 ilden gelen 34 bin 416 ziyaretçi ile Konya’da buluşturdu.

Fuara görkemli bir stant ile katılan Sanat Yapı-İnşaat firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Eskici, oldukça verimli bir organizasyonu geride bıraktıklarını belirtti. Ziyaretçilerin stantlarına ve yeni projelerine gösterdiği ilgiden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Eskici "İnşaat sektörü yüzlerce alt sektörü harekete geçirme konumuyla ekonomimizde lokomotif bir sektör özelliği taşımaktadır. Ayrıca istihdam ülkeye büyük katkıda bulunmaktadır. Sektörümüzün Konya'da da büyük bir gelişim kaydetmesi bizleri hayli mutlu etmektedir. Bunu inşaat fuarında bir kez daha gördük" dedi. 

Fuarda 4 gün boyunca yurtiçinden ve yurtdışından gelen binlerce ziyaretçiye Sanat Yapı olarak projelerini anlatma fırsatı bulduklarını belirten Eskici, özellikle Sanat Plaza, Villa Deluxe ve Kristal Sanat projelerinin büyük ilgi topladığını ifade etti. Her üç projeye de gerek yatırımcıların gerekse de ev ve ofis sahibi olmak isteyenlerin yoğun talebinin olduğunu söyleyen Eskici "Özenle hazırladığımız projeler kalite ve kullanım bakımından günün şartları da dikkate alınarak ortaya konuldu. Şüphesiz bugüne kadar birçok başarılı projeye imzamızı attık. Tüm projelerimiz sektörün değişen ve gelişen standartları dikkate alınarak kaliteden ödün verilmeden tamamlandı. Sanat Plaza, Villa Deluxe ve Kristal Sanat projeleri de çağdaş bir kentlinin ihtiyacına cevap verecek kalite ve zevkte olacak" dedi. 


Adres
Doktor Ahmet Özcan Caddesi Mehmet Vehbi Mahallesi No:113/A Meram- KONYA
Telefon
444 7 689
0 (332) 357 65 65
E - Posta
info@sanatyapiinsaat.com